Fundacja ZGH

We wrześniu 2020 roku Fundacja otrzymała status organizacji pożytku publicznego.

Szkoła nr 2 w Bukownie kolejny raz zachwyciła swoją społeczność prezentując wyjątkowe talenty aktorskie swoich uczniów. Po ubiegłorocznej udanej inscenizacji "Dziadów" Adama Mickiewicza, uczniowie postanowili sięgnąć po równie ambitny repertuar, tym razem prezentując "Balladynę" Juliusza Słowackiego.

To niezwykle trudne dzieło literatury polskiej, ale młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania, wcielając się w role z pasją i zaangażowaniem.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować nie tylko uczniom, lecz także nauczycielom za inicjatywę i ciężką pracę, jaką włożyli w przygotowanie przedstawienia. Ich determinacja i zaangażowanie zasługują na ogromne uznanie. To także zasługa wsparcia ze strony Fundacji ZGH Bolesław, która wspiera tego typu inicjatywy kulturalne, dając młodym ludziom szansę na rozwój swoich talentów i pasji.

Jesteśmy pełni podziwu dla całej społeczności szkolnej za ich wysiłek i zaangażowanie w propagowanie kultury oraz sztuki wśród młodego pokolenia. Brawo dla wszystkich za wspaniałe wykonanie! Niech ta inspirująca inicjatywa będzie kontynuowana i rozwijana, przynosząc radość i inspirację kolejnym pokoleniom uczniów.

Przekaż 1,5%

Sprawozdania finansowe

Statut Fundacji

Statut Fundacji Zakładów Górniczo-Hutniczych "Bolesław" s.a.

 Statut

Sprawozdania z działalności

Sprawozdanie z działalnosci Fundacji Zakładów Górniczo-Hutniczych "Bolesław" s.a.

 Sprawozdanie za 2022r.

 Sprawozdanie za 2021r.

 Sprawozdanie za 2020r.

 Sprawozdanie za 2019r.

 Sprawozdanie za 2018r.